SportFAVBET LIGA

Zadrani večeras na Višnjiku potopili Dubravu sa 23 koša razlike, utakmica se prelomila već u 17 minuti!

Piše Ivica Gjergja
13. ožujka 2024. - 21:01

ZADAR – DUBRAVA 92:69(17:17,24:14,30:15, 21:25)

ZADAR – Dvorana Krešimira Ćosića. Gledatelja 300. Suci: Roko Hordov, Denis Bajramović, Karlo Mirčeta.

ZADAR: Mazalin 11, Lakić 14, Mekić 10, Drežnjak 12, Ramljak 4, Davis 16, Klarica 5, Vujačić, Žganec 2, Jambrović 18, Grbić, Božić.

DUBRAVA: Vragović 6, Kuzmanović 8, Karahodžić 13, Rajaofera 12, Matić 7, Hudson 4, Jurić 7, Vidović,, Rimac, Tišma, Paponja 5.

U dvorani "Krešimir Ćosić" Dubrava je u srazu sa Zadrom „popila“ 23 poena u drugoj utakmici „trećeg kruga“ FAVBET lige, a Zadrani su ih slomili laganim poenima i odličnom obranom.

Ništa nisu prepustili slučaju Zadrani, a nisu ni strahovali, jer je energija, snaga i kvaliteta bila na njegovoj strani.

No dosta dugo im je trebalo da „slome“ Dubravu, koja je bila razigrana, potentna, a što nisu očekivali ni gledatelji ni sami igrači na parketu.

Sve to je trajalo do 17. minuta igre kada je popularni „Ramo“ – kapetan Marko Ramljak „iskočio“ i vezanim dvicama i preciznim slobodnim bacanjima, uz pomoć Jambrovića odveli svoje na 32:21.

I nakon toga vodstva gostima je punio koš Mektić, te ostali, a „otpor“ su pružali na drugoj strani Karahodžić i Vragović, za kraj poluvremena viška Zadra od 12 koševa, 41:29.

Nakon odmora nastavak susreta donio igru Zadru za „prste polizat“, gotovo svi koji su bili na parketu punili su koš Dubrave,a rezultat je sredinom treće četvrtine otišao je na 59:37 (na 22 razlike).

Zadrani i u završnoj četvrtini idu svojim putem za visoku pobjedu. Kod Zadra najbolji je bio Patrik Jambrović sa 18 postignutih košev, a kod Dubrave Kenan Karahođić sa 13.

01. lipanj 2024 15:34