SportPROMORCU BOD

Vodili su 2:0, Neretvanac došao do 2:2, a Biograđani se kunu da je u sudačkoj nadoknadi lopta prešla crtu, ali sudac je mislio drukčije...

Piše Ivica Gjergja
13. studenog 2021. - 18:40

Primorci trenera Marka Moravčića u prvom su dijelu susreta protiv Neretvanca bili izvrsni, sve je išlo na njihov mlin, igra i rezultat. Nezadrživ je bio Nikola Marić koji je zabio dva zgoditka u petoj i 27. minuti. Nakon odmora „pali“ su u 49. minuti kada su domaćini smanjili rezultat da bi u 78. postigli poravnanje.

Primorac može žaliti što nisu uzeli sva tri boda, no po riječima igrača lopta je u 90+4 minuti prešla liniju i bila u golu – znači gol je, domaćini su je izbili, a sudac nije priznao gol i podijelio sedam žutih i jedan crveni karton gostima.

TREĆA HNL – JUG 15. KOLO

NERETVANAC – PRIMORAC 2:2 (0:2)

OPUZEN – Igralište Podvornica. Sudac: Josip Zec (Split). Pomoćnici: Matijević i Matoš.

Strijelci:0:1 Marić (5), 0:2 Marić (27), 1:2 Valinčić (49), 2:2 Bošnjak (78).

Crveni karton: Marko Josipović (Primorac) u 90+5 psovanje suca.

NERETVANAC: Katić , Herceg, Bošnjak (od 89. N. Čepo), Mihaljević (od 74. Sesar), I. Čepo, Taslak, Popić, Čuljak (od 58. Šilić), Topić (od 74. Bagavac), Valinčić, Mustapić (od 89. Deak). Trener: Goran Proleta.

PRIMORAC: Stojanov, Kulaš, Birkić, Bitunjac, Vodopija (od 70. Lokin), Klopp, Lazarevski, Josipović (od 61. Bajić), Musa, Marić, Jurišić. Trener: Marko Moravčić.

19. travanj 2024 01:13