SportTREĆA NOGOMETNA LIGA

Vitezovi „pali“ u Opuzenu: konačan rezultat utakmice postigao Čepo iz kaznenog udarca!

Piše Ivica Gjergja
20. listopada 2021. - 20:29

NERETVANAC – HV POSEDARJE 3:1

OPUZEN – Igralište Podvornice. Sudac: Renato Lacić (Split). Pomoćnici: Kuduz i Proso.

Strijelci: 0:1 Tokić (61), 1:1 Mihaljević (63), 2:1 Čuljak (75), 3:1 Čepo (83- 11m).

NERETVANAC: Diego, Herceg, Mihaljević, Čepo, Teslak, Popić, Sesar, Bačić, Silić, Buljan, Mustapić. Trener: Goran Proleta.

HV POSEDARJE: K. Jurjević, Klanac, I. Brkić, D. torbarina, Smokrović, Kevrić, Jurić, J. Brkić, Tokić, J. Jurjević, K. Torbarina. Trener: Josip Butić.

Susret 9. kola koji se nije mogao odigrati zbog kiše, koja je onemogućila aktualnog prvaka Neretvanca i tada vodeću momčad lige HV Posedarje da odigraju derbi, odigran je u srijedu. Sve do 61. minute za Vitezove nije bilo osobitih problema, dapače u toj minuti su postigli zgoditaka za vodstvo.

Nakon kornera kojega su izveli gosti, Ivan Tokić je 'zakucao' loptu u mrežu za 0:1. Domaćini se nisu predali, pa su brzo poravnali rezultat na 1:1 u 63. minuti. Strijelac je bio Mihaljević na asistenciju Čepe. U 75. minuti domaćini su poveli, opet nakon kornera Čuljak je bio najsnalažljiviji i 'zabio' za 2:1. Treći domaći zgoditak, a koji je bio i konačan rezultat ove utakmice, postigao je Čepo iz kaznenog udarca sa 11. metara.

24. travanj 2024 16:44