Nogometašice Donata teško poražene u Splitu! Igračice Hajduka zabile su im čak pet komada na Poljudu

Piše I. Gjergja
28. ožujka 2023. - 13:59

HAJDUK – DONAT 5:0 (2:0)

SPLIT – Igralište na Poljudu. Sudac: Ante Terzić. Pomoćnici: Sarić i Pavlinović.

Strijelici: 1:0 Bakalar (9-11m), 2:0 Bakalar (44), 3:0 Bagarić 60), 4:0 Vlajčević (69), 5:0 Vlastelica (86).

HAJDUK: Jonjić, Nedeva, Grebenar, Čanjevac (od 70. Dugandžić), Patock (od 55. Vlajčević), Bakalar, Herceg, Kukavica (od 82 Vlastelica), Mišura, Prskalo. Trenerica: Tamara Benković

DONAT: Adamović, Andrić (od 87. Sorić), Kirilenko (od 18. Čavić), Matijević, Laća, Klapan, Šarić, Burčul (od 60. Rožić), Savčić (od 87. Surać), Vunić, Dubravica. Trener: Jurica Vuleta.

Već u devetoj minuti za Donat je susret otišao u „krivom smjeru“ jer je Hajduk vodio zgoditkom Bakalara.

Držale su se Zadranke do konca prvog poluvremena kada se Ana Bakalar opet upisala po drugi put u listu strijelaca.

Nakon toga dvadeset dobrih minuta su odigrale Donatice, da bi na kraju izgubile od Hajduka s visokih 5:0.

Nakon ovog kola pred Donatom je još zadnja utakmica prvog dijela lige u kome će na Stanovima će biti domaćin prvoplasiranoj ekipi ŽNK Osijek.