Hajduk bolji od Zadra, domaćini su iskoristili priliku i zasluženo pobijedili

PRIDRAGA – Igralište Mile Čulina

Bez gledatelja

Sudac: Stipe Vujević

Pomoćnici: Zdrilić i Lerga

Strijelci: 0:1 Blažević (16), 1:1 I. viduka (30), 1:2 Blažević (36-11m), 2:2 G.Burčul (66), 3:2 Zubčić (74)

HAJDUK: A. Pedić, Narančić, Buljat, J. Pedić, Baždarić (od 90. J. Baždarić), G. Burčul (od 90. Čulina), R. Burčul, N. Viduka (od 60. T. Baždarić), I. Viduka (od 46. Zubčić), Kožul (od 46. Marković)

Trener: Vlado Mandić

ZADAR: Pinčić, Iveljić, Blažević, Begonja, Vasilj, Anić, Jerbić (od 6. Delija), Vukadinović (od 56. Djeveljekaj), Zdrilić (od 79. Labus), Kulaš, Katuša

Trener: Želimir Terkeš

Odigrana zaostala utakmica u Pridrazi bila je na visokoj razini - može se slobodno reći odlična. Igra je bila fer i korektna, prvo poluvrijeme je pripalo gostima kada su i vodili, a drugo domaćinima.

Domaćin je iskoristio jednu prigodu više i zasluženo pobijedio. Ponovno je Goran Burčul – Daćo bio strijelac drugog zgoditka za Hajduk. Kazneni udarac u 35. minuti za goste opravdano dosuđen, ali i realiziran.

Bodovna razlika na ljestvici se smanjila na četiri boda u korist Zadra koji ima 43, dok Hajduk s ovom pobjedom ima 39 bodova.

18. travanj 2024 23:22