GORICA – SONIK PUNTAMIKA 89:83(26:28, 22:22, 14:17, 27:16)

Športska gradska dvorana. Gledatelja 20. Suci: Alfred Jović, Franko Gracin i Jelena Tomić.

GORICA: Kalajžić 14, Savić 4, Mazalin 25, Uljarević 12, Kapusta 9, I. Majcunić 8, Mašić 5, Sokol, Pavlović 12 , H. Majcunić.

SONIK PUNTAMIKA: Palčić 22, Runjić 20, Šarlija 6, Vručinić 10, Gospić 23, Cvitković 2, Zelanto , Brajčić ,Pavin, Manojlović.

Obje momčadi bile su oslabljene izostankom nekolicine igrača. Iako nije bilo veterana Vladovića i Petanija, 'Punta' je dobro odigrala cijeli susret, te poluvrijeme završila u svoju korist - 48:50.

Vođa na parketu bio je Dino Palčić, kojeg su u svemu podržavali njegovi suigrači. Treba kazati da je Ante Gospić opet bio jedan od boljih. Susret se „lomio“ nakon poravnanja 69:69 u šestoj minuti do kraja kada se vodstvo mijenjalo, a onda je Mazalin povezao dva napada i odveo svoje na četiri razlike 86:82. Do kraja je bilo borbeno, no domaći su znali „stati na loptu“ za pobjedu. Najbolji kod domaćina bio je Lovro Mazalin koji je postigao 25 , a kod „Punte“ Ante Gospić s 23 koša.

Nastavak igre slijedi u petak u Jazinama.

19. travanj 2024 07:17