StoryEditor
Sport1. ŽMNL - 10. KOLO

Četvorka u trci za prvo mjesto: "zakuhalo se", a svi su u četiri boda razlike...

Piše Ivica Gjergja
16. studenog 2020. - 09:59

Redoslijed na ljestvici Prve županijske lige u malom nogometu sve više poprima očekivani slijed. Varoš ZDC vodi, no u stopu ga prate „kontrolori“, Murvica i Tin. Tko će od ova četiri odlično ukomponirana sastava osvojiti prijestolje još će se vidjeti, ali da se dobro „zakuhalo“ i da su svi u četiri boda razlike to je istina. Zanimljivo je da ova četvorka iz kola u kolo ne zna za ništa drugo nego za pobjede.

U dosadašnjem dijelu od deset odigranih kola „poklekle” su Vrsi Riba nekretnine. Imaju dobar sastav no, kako nam reče voditelj, ali i vratar po potrebi, „vremešni“ Slobodan Marušić Riba, bit će uskoro sve u najboljem redu jer su mu se neki igrači ozlijeđeni.

Sveci Dede Kreše Zrilića su na prekretnici, vjeruje se prema gore.

Gauni, Primorac Ljubač, Bili brig gledaju kako da se što prije izvuku iz donjeg dijela ljestvice.

 

REZULTATI

MURVICA – GAUNI 4:2

MURVICA: Šarlija, Škara, Radman 2, Mandić, Rončević, Margarin 2.

GAUNI: Jović, Troskot 1, Batur 1, Mitrović, Vidaković, Kulaš, Morožin, M. Mitrović.

 

PLOVANIJA – POLJICA 1:0

PLOVANIJA: Gobin, Bašić, Zrnić, Kokić 1, Juričić, Čirjak, Šušić.

POLJICA: Žura, Kojić, V. Vučković, Ročak, Jurlina, Milković.

 

VRSI RIBA NEKRETNINE – VAROŠ ZARA DENTAL CENTAR 1:4

VRSI RIBA NEKRETNINE: Bačić, Kvartuč, Pejić, Šitum, Vulić 1, Perinić, Dražina, Vukančić.

VAROŠ ZARA DENTAL CENTAR: Nonković, Oljica, Jurlina, Čurjurić 2, Klarin 2, Erlić, Nović, Vukić, Bugarija, Subašić, Kojić.

 

PLOČA – BILI BRIG 7:2

PLOČA: Lukić 1, Kresović 1, Bandalo 2, Šarić, Vidaković 1, Pilipović 1, Volpi 1, Čačić, F. Volpi.

BILI BRIG: Maričić, Bobić, Bašić, Ivandić, Jović 1, Lončar 1, Jurjević, J. Jović.

 

PUNTAMIKA – SAMBA 3:3

PUNTAMIKA: Dunić 1, Bilaver 1, Zelić, R. Vukoša, Labus 1, Jovančević, Lovretić, Bjeliš.

SAMBA: Ročak, Kovačević, Proroković, Lončar 1, Š. Kovačević 1, Dundović, Zrilić 1, F. Kovačević.

 

SV. ANTE MS EXPRESS – STANOVI 3:3

SV. ANTE MS EXPRESS: Ban, Zrilić, Stojanov, Knez, Kovač 1, Čošić, Blažević, Nekić, Čirjak 2.

STANOVI: Marković, Šarlija 1, Maruna 1, Mandić, Tikulin 1, Šare, Gospić, Bugarija, Dražević, Dujić.

 

IDASSA NADIN VINO VINKETA – KONTROL BIRO AR 3:3

IDASSA NADIN VINO VINKETA: Šarin, Stojanov, Horvat, Petrović, Kapitanović 2, Šamija 1, Jakušić.

KONTROL BIRO AR: Pinčić, Čule, J. Anić 2, Zanki, Begonja, Baraba 1, Genda, Bašić, Škoda, Nekić, F. Anić.

 

TIN – PRIMORAC LJUBAČ 6:3

TIN: Baričić, Kresović 1, Pejić, Katalinić 1, Kolega 3, Dundović 1, G. Burčul, Škibola, R. Burčul.

PRIMORAC LJUBAČ: Prtenjača, Matak, Župan, Vrsaljko, Gagula, Ćurković 1, Vujović 2, Miletić.

Redoslijed na ljestvici: Varoš Zara dental centar 25, Kontrol biro AR 23, Murvica 22, Tin 21, Ploča 19, Stanovi i Samba 17, Idassa nadin vina Vinketa 16, SV. Ante MS Express 14, Plovanija 12, Puntamika 10, Primorac Ljubač 9, Vrsi Riba nekretnine 8, Gauni i Poljica 6, Bili brig 4 boda.

Na listi strijelaca vodi Ivan Ćurjurić (Varoš ZDC) sa 16, a slijedi ga Josip Gagula (Primorac Ljubač) i Deni Kolega (Tin) sa 15 postignutih zgoditaka.

2. ŽMNL - 8. KOLO Sinjoretovo i dalje u vodstvu!

REZULTATI

Rupalj – Zaton 3:8 (Čulina 2, Kožul/ Vukšević, J. Vukšević 2, A. Peša 3, Peroš 2),

Kontra – Sinjoretovo 2:2 (Čurčija, Žilić/ Katuša 2),

Gentleman barber shop – Višnjik 2:2 (Zekonjić, Jakovljević – Toman, Tomić),

Young boys GI – Raštane kanela 1:1 (Šušak / Colić),

Paklenica – Ugljan 1:1 (Jurlina / Lucin),

Lovinac – Brodarica 2:3 (Benić, Vodanov/ Čirjak, Rončević, Bacalja).

Redoslijed na ljestvici: Sinjoretovo 19, Višnjik 16, Young boys GI, Raštane kanela i Gentlman barbirshop 13, Ugljan 12, Kontra 11, Zaton i Brodarica 9, Lovinac i Tornado Bibinje 6, Paklenica 5, Rupalj 3 boda.

Na listi strijelaca vodi Danijel Toman (Višnjik) sa 10, a slijede ga Blaž Katuša (Sinjoretovo) i Josip Zelenčić (Ugljan) sa po 9 postignutih zgoditaka.

26. svibanj 2022 11:08