StoryEditorOCM
ForumDRUGA STRANA MEDALJE

Foto: Igor Kojić prvi put komentirao razvod od Severine i prijateljstvo s Milanom, te iznio svoju verziju priče

Piše MOZAIK SD
27. rujna 2022. - 13:36

Bivši Severenin suprug Igor Kojić posljednjih je dana prisutan u medijima možda čak i više no što je bio dok je još bio u braku s poznatom pjevačicom.

Razlog tome je neočekivano prijateljstvo s Milanom Popovićem s kojim je donedavno bio na ratnoj nozi.

Nekadašnji nogometaš i sin pjevača srpskog pjevača Dragana Kojića Kebe sa Severinom se vjenčao 2015. godine tri godine na intimnoj ceremoniji u istarskim Balama a brak je trajao do 2021. godine.  Za svadbu su iskeširali čak 400 tisuća eura, režirali su je kao predstavu i nazvali ‘Moje srpsko vjenčanje‘. Nedugo nakon vjenčanja organizirali su i veliko slavlje u Beogradu.

Igor Kojić nije nikad dosad govorio o braku i razvodu s pjevačicom a ni o novom prijatelju Milanu s kojim Severina ima sina, a prvi put je to učinio u intervjuju za Index.

image
Tom Dubravec/Cropix

Kako je  došlo do susreta s Milanom Popovićem?

Susret s Milanom se dogodio vrlo spontano. Nakon nekoliko dana od slučajnog i vrlo emotivnog susreta s Aleksandrom na hvarskoj rivi  sjedio sam sa svojim društvom u jednom restoranu kada se u jednom trenutku pojavio Aleksandar sa svojom braćom i sa svojim ocem. Jedini slobodni stol u tom restoranu je bio iza nas, točnije iza mojih leđa.

Ima jedna poslovica koja kaže: "Ljudi često planiraju, a Bog se smije, ispričao je Igor koji je dodao kako su se krenule zbijati šale između njegove rodice i Aleksandra na koje ni on ni Milan nisu ostali ravnodušno. Spontano su se poslije nekog vremena odvojili za drugi stol u susjednom lokalu i pružili jedan drugom ruku, te Aleksandra stavili u centar svog bića.

-Jasno mi je da me pojedini ljudi najviše osuđuju zbog toga što sam objavio sliku s Aleksandrovim ocem.

Svjestan sam da pojedinim ljudima to izgleda kao izdaja, veoma grub, nečastan čin. Nekima izgleda kao neki pakt, ali istina je da sam imao namjeru staviti točku na razne neistine i na to što Severinin najbliži suradnik, koji ustvari vodi cijeli ovaj proces, nažalost, jako vješto i perfidno godinama veoma svjesno kumuje lošim odnosima Aleksandrovih roditelja zbog vlastitih ciljeva.

image
Davor Pongračić/Cropix/Cropix

Moj susret s Milanom je jako jednostavan, a rezultat je Aleksandar koji je sretan do neba. Zamislite tek koliko bi tek bio sretan kada bi se njegovi roditelji susreli i porazgovarali, kazao je.

Jeste li nakon razvoda pokušavali stupiti u kontakt s Aleksandrom? Kako je Severina reagirala na to?

Pokušao sam nekoliko puta. Nisam htio inzistirati. Iako nemamo nikakvu komunikaciju, iz poštovanja prema Aleksandrovoj majci poslao sam joj poruku da smo se Aleks i ja sreli na Hvaru i da je bio na mom rođendanu. Također sam je obavijestio da može dovesti Aleksandra kada god on to poželi.

image
Nikola Vilić/Cropix

U svojoj glavi i u svom srcu sam odavno posložio svoju prošlost i ne bih imao ništa protiv da su i Severina i Milan bili na mom rođendanu. Evo, javno ih pozivam na svoj sljedeći rođendan, mada iz iskustva znam da se to teško može dogoditi sve dok iz sjene cijelu situaciju kontrolira Severinin najbliži suradnik, kazao je za Index.

Kazao je da Aleksandra danas doživljava kao mlađeg brata, te da imaju takav odnos i da se s njime povremeno čuje ili onda kada je kod tate.

Na pitanje o razlozima razvoda sa Severinom nije htio govoriti. Kratko je odgovorio da je prošlost što god da se dogodilo.

image
Duje Klarić/Cropix

Koliko je Milan Popović otežao vaš zajednički život?

Ne mogu reći da je Milan Popović toliko otežao naš zajednički život koliko su otežale konstantne sugestije i odluke Severininog najbližeg suradnika u vezi s cijelom situacijom oko Aleksandra. Milan i ja smo dva puta vodili dugačke razgovore još dok smo Severina i ja bili u braku. Jedan razgovor je trajao duže od 5 sati, kada sam shvatio da Aleksandrov otac ima racionalan pogled na cijelu situaciju i da želi pronaći rješenje.

Bio je spreman razgovarati, no za rješenje svake situacije potrebno je dvoje. Kada god bi se i napravio neki korak naprijed u rješavanju situacije, na red bi dolazile razne sugestije i teorije Severininog suradnika i njegovog tima. Sugestije koje bi pola koraka ka mogućem rešenju vratile sve za tri koraka unatrag, odgovorio je za Index.

25. travanj 2024 23:45