Vaterpolofinalna serija

Jugaši novom pobjedom poveli 2:0 i stigli korak do naslova

12. svibnja 2021. - 19:36

Vaterpolisti Jug Adriatic osiguranja poveli su 2-0 u finalnoj seriji doigravanja Prvenstva Hrvatske nakon što su u Zagrebu pobijedili Mladost sa 10-8 (2-2, 2-2, 1-3, 3-3) i tako napravili veliki korak prema obrani naslova prvaka.

Podsjetimo, u prvom susretu finala doigravanja Jug AO je pobijedio Mladost sa 12-9, a nakon današnje 10-8 pobjede, jugaše samo još jedna pobjeda dijeli do 17. naslova prvaka Hrvatske.

Treća finalna utakmica na rasporedu je u srijedu, 19. svibnja u Dubrovniku.

Nakon izjednačene igre u prve dvije četvrtine (4-4), igrači trenera Vjekoslava Kobešćaka su dobili treću dionicu sa 3-1 što se pokazalo ključnim, jer je i zadnja četvrtina završila bez pobjednika (3-3).

Strijelce Juga predvodio je Paulo Obradović s tri postignuta pogotka, dva su zabili Alex...

16. travanj 2024 06:49