Vaterpolobez trošenja

Jadran dobro krenuo u Siracusi: prvih deset minuta Kotorane ostavili na ‘nuli‘ i onda samo kontrolirali utakmicu

11. studenog 2020. - 21:01

Vaterpolisti splitskog Jadrana uspješno su započeli nastup na kvalifikacijskom turniru za LEN Ligu prvaka u talijanskoj Siracusi, gdje su u srijedu u dvoboju 1. kola skupine A1 pobijedili kotorski Primorac sa 16-11 (3-0, 4-2, 6-4, 3-5).

Najbolji strijelac utakmice bio je Nikola Milardović sa pet pogodaka, Zvonimir Butić je postigao tri gola, Antonio Dužević dva, a po jednom su strijelci za Jadran bili Rino Burić, Ivo Bego, Duje Pejković i Marin Delić.

Za Kotorane su po tri pogotka postigli Vuk Drašković i Dušan Matković.

Momčad pod vodstvom trenera Mile Smodlake odlično je ušla u utakmicu i više od deset minuta ostavila igrače Primorca bez pogotka, pogodivši pritom četiri puta mrežu crnogorskog kluba koji vodi Sandro Sukno. Splićani su stečenu prednost održavali i...

23. travanj 2024 21:24