Strani nogometozljeda tome bašića

Veliki preokret Rennesa: Monaco vodio do posljednjih deset minuta, a onda je Kovačeva momčad primila dva zgoditka

20. rujna 2020. - 00:04

U 4. kolu prvenstva Francuske Monaco, kojeg vodi hrvatski trener Niko Kovač, u subotu je u gostima kod Rennesa izgubio sa 1-2, iako je do 81. minute vodio pogotkom Wissama Ben Yeddera (28). No, u završnici susreta Steven N'Zonzi (81) i Adrien Truffert (90+2) donose preokret i pobjedu domaćinu, koji je privremeno izbio na prvo mjesto prvenstvene ljestvice.

Nogometaši Lensa upisali su treću pobjedu u nizu nakon što su u subotu u 4. kolu na domaćem terenu svladali Bordeaux sa 2-1. Za Lens su zabili Ignatius Ganago (47) i Gael Kakuta (59-PEN), a strijelac za goste bio je Samuel Kalu (90+5).
 Bordeaux je od 58. minute imao igrača manje jer je isključen Paul Baysse, a hrvatski veznjak u redovima Bordeauxa Toma Bašić napustio je igru u 26. minuti zbog ozljede.

18. travanj 2024 22:12