Strani nogometčetiri boda razlike

Škotski nogometni velikani Rangers i Celtic nastavljaju utrku udvoje: Barišić asistirao za minimalnu pobjedu lidera

26. siječnja 2022. - 23:41

Škotski nogometni velikani Rangers i Celtic ostvarili su pobjede u susretima 23. kola nacionalnog prvenstva, pa Rangers i dalje ima četiri boda više od najvećeg suparnika.

Rangers je teškom mukom pobijedio Livingston sa 1-0, a pogodak za aktualne škotske prvake zabio je Scott Arfield u 75. minuti na asistenciju hrvatskog reprezentativca Borne Barišića koji je odradio cijeli susret.

Celtic je u derbiju kola na gostovanju sa 2-1 pobijedio Hearts koji je imao jedanaesterac za 2-2, ali Liam Boyce nije bio uspješan.

Gosti su poveli u 27. minuti golom Rea Hatatea, a u 35. minuti je Giorgos Giakoumakis zabio za 2-0.

Boyce je u 62. minuti smanjio na 1-2, a 11 minuta kasnije imao priliku izjednačiti. No nije uspio realizirati kazneni udarac, pogodio je stativu.