Strani nogometeuropska liga

Rebić i Ibra jedva izbacili Beograđane, Slavija i Young Boys senzacije večeri

25. veljače 2021. - 23:07

Nogometaši Milana, Manchester Uniteda i Rome prošli su u osminu finala Europske lige, dok su Bayer Leverkusen i Leicester City završili svoj europski put.

Milan je daleko teže nego što se očekivalo preskočio Crvenu zvezdu. Nakon beogradskih 2-2, u uzvratu na San Siru je bilo 1-1 i talijanski velikan je prošao dalje zbog više golova u gostima.

Milan je poveo u 9. minutio golom Kessiea iz kaznenog udarca, a izjednačio je Ben Nabouhane u 24. minuti. Na početku drugog dijela Stefano Pioli je u igru uveo Zlatana Ibrahimovića i Antu Rebića, ali više nije bilo golova.

Rebić je u 53. minuti imao lijepu priliku, ali nije uspio zabiti. Gosti su od 70. minute igrali bez isključenog Gobeljića.

Za najveće iznenađenje 16-ine finala pobrinula se praška Slavija koja je izbacila...

19. travanj 2024 17:10