Strani nogomethat-trick kamade

Prvi susreti šesnaestine Europa lige: Inter slavio u Bugarskoj, Šahtar bolji od Benfice, pred Ajaxom težak posao u uzvratu

20. veljače 2020. - 21:15

Nogometaši Intera na gostovanju su pobijedili Ludogorec sa 2-0 u prvom susretu 16-ine finala Europske Lige. Šahtar je pobijedio Benficu sa 2-1, Eintracht je porazio RB Salzburg sa 4-1, dok su Celtic i Manchester United odigrali 1-1 na gostovanjima kod Kopenhagena i Club Bruggea.

Inter je izborio pobjedu golovima Christiana Eriksena u 71. minuti i Romela Lukakua iz jedanaesterca u četvrtoj minuti nadoknade. Hrvatski reprezentativac Marcelo Brozović dobio je poštedu i nije nastupio.

Ludogorec je u dosadašnja tri nastupa u 16-ini finala samo jednom prošao dalje, prije šest godina protiv Lazia, dok Inter do sada ima 100-postotni učinak. Tri nastupa i tri pobjede.

Eintracht je u Frankfurtu uvjerljivo pobijedio RB Salzburg sa 4-1. Junak utakmice bio je trostruki strijelac Japanac...

20. travanj 2024 03:36