Strani nogometpoklopili se ostali

Prosinečki nije uspio spasiti Kayserispor: kod kuće su poraženi u šestoj minuti nadoknade od viceprvaka Trabzonspora

25. srpnja 2020. - 22:51

Hrvatski nogometni stručnjak Robert Prosinečki nije uspio spasiti Kayserispor od ispadanja iz elitnog razreda turskog nogometa.

U susretu posljednjeg, 34. kola Kayserispor je na svom travnjaku izgubio 1-2 od doprvaka Trabzonspora i oprostio se od prve lige.

Prosinečkom su na ruku išli drugi rezultati, Denizlispor je kod kuće izgubio od Ankaragucua (0-1)), dok je Rizespor izgubio kod Fenerbahčea (1-3), međutim trebala mu je i pobjeda protiv Trabzonspora.

Gosti su poveli u 63. minuti golom Filipa Novaka, a tračak nada za domaćine donio je Pedro Henrique izjednačivši iz kaznenog udarca u 86. minuti.

U preostalom vremenu Kayserispor je jurnuo po pobjedu, no u šestoj minuti nadoknade Fener je zabio za 2-1, a pogodak je postigao Alexander Sorloth.