Poraz Bilića na gostovanju kod Brentforda: još uvijek imaju pet bodova prednosti koje osigurava plasman u Premiership

27. lipnja 2020. - 09:02

U derbiju 39. kola engleskog Championshipa WBA kojeg vodi hrvatski nogometni stručnjak Slaven Bilić, je na gostovanju kod Brentforda izgubio sa 0-1. Pogodak odluke zabio je Ollie Watkins u 16. minuti.

Momčad bivšeg hrvatskog izbornika najbliže je bila pogotku u 53. minuti kada je Kenneth Zohore primio dobar pas na rubu kaznenog prostora i snažno pucao po golu, ali je pogodio prečku.

Hrvatski nogometaš Filip Krovinović je za WBA igrao drugo poluvrijeme.

WBA vodi na ljestvici sa 71 bodom, koliko ima i Leeds United na drugom mjestu uz utakmicu manje. Brentford je ovom pobjedom skočio na treću poziciju sa 66 bodova. Fulham ima 64, a Nottingham Forest 61 bod.

Podsjetimo, direktan plasman u Premiership izboriti će dvije najbolje momčadi, a još četiri će sudjelovati u...

19. travanj 2024 16:26