Pogodak Pjace za bod Jurićevog Torina protiv Lazija, Bašić nije igrao

23. rujna 2021. - 21:45

Hrvatski napadač Marko Pjaca bio je strijelac za Torino drugu utakmicu zaredom, postigao je jedini pogodak svoje momčadi u 1-1 (0-0) domaćem remiju protiv Lazija u susretu 5. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Kao i prije šest dana u susretu 4. kola protiv Sassuola, Pjaca je postigao prvi pogodak na utakmici i to nakon što ga je hrvatski stručnjak Ivan urić uveo u igru umjesto drugog hrvatskog igrača Josipa Brekala. Ovoga puta Jurić je Pjacu na travnjak poslao u 74. minuti, a samo dvije minute potom 26-godišnji napadač je glavom zatresao mrežu gostiju iz Rima nakon ubačaja Singa. Pet minuta porom Pjaca se našao u još jednoj odličnoj situaciji, ali tada je njegov udarac nogom sa 12-ak metara obranio Reina.

Lazio, kod kojega je Toma Bašić ostao na klupi svih 90...

25. travanj 2024 18:08