Strani nogometkiptio od bijesa

Pašalićev trener oštro napao suce nakon sporne odluke: Uništili su nas! Ako im nije jasno o čemu se radi, neka nađu drugi posao!

Piše PSD
25. veljače 2021. - 09:35

U prvom susretu osmine finala Lige prvaka Real Madrid je u Bergamu pobijedio Atalantu sa 1:0 nakon što je domaćin od 17. minute igrao s igračem manje, a gol odluke zabio je Ferland Mendy u 86. minuti na asistenciju Luke Modrića.

Ipak, ključni trenutak utakmice dogodio se u 17. minuti kada je domaćin ostao s igračem manje nakon što je isključen Remo Freuler. Za mnoge - prestrogo. Švicarski veznjak je na rubu kaznenog prostora srušio Mendyja, a po mišljenju njemačkog suca Tobiasa Stielera to je bio prekršaj za crveni karton, pišu Sportske novosti.

Sudac je procijenio da se Mendy nalazio u izglednoj prilici za gol i pokazao je izravni crveni karton. Domaći igrači su žustro protestirali, ali Stieler je ostao pri svojoj odluci.

Trener Atalante Gian Piero Gasperini kip...

17. travanj 2024 00:26