Strani nogometpremier league

Novi debakl Liverpoola, Wolvesi ih razbili! Oršić i Ćaleta-Car nisu bili ni na klupi Southamptona

Piše SPORT SD, Hina
4. veljače 2023. - 19:05

Liverpool u 22. kolu Premier lige gostuje kod Wolverhamptona, a taj susret nije dobro počeo za Redse. Lopta je u njihovoj mreži završila već u šestoj minuti susreta, a za sve je krivac Joel Matip koji ju je poslao u vlastitu mrežu.

Wolvesi su krenuli u napad, a loptu je u šesnaestercu Liverpoola primio Hee-Chan Hwang koji je oštro ubacio u peterac. Lopta je putem pogodila Matipa u nogu i skrenula prema golu Liverpoola pa od stative završila u mreži. Da ju Matip nije skrenuo, od ovog napada ne bi bilo ništa jer na drugoj strani nije bilo nikoga od domaćih igrača.

Novi šok za Liverpool je uslijedio već u 12. minuti. Alisson je boksao jednu ubačenu loptu, obrana traljavo reagirala, a Craig Dawson naletio na loptu i zakucao ju u mrežu za 2:0 već u uvodnim minutama susreta, uz...

02. lipanj 2024 19:26