Nikola Kalinić briljirao u gostujućoj pobjedi Rome, zabio je dva gola i asistirao

1. ožujka 2020. - 20:05

Hrvatski napadač Nikola Kalinić s dva gola i asistencijom bio je najzaslužniji za 4-3 (2-1) gostujuću pobjedu Rome protiv Cagliarija u susretu 26. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Kalinić, koji je dobio priliku od prve minute, postigao je prva dva pogotka svog sastava na utakmici u 29. i 41. minuti kojima je zaostatak od 0-1 pretvorio u prednost od 2-1 na poluvremenu. Kalinić je prvo spretno reagirao pred suparničkim golom i samo minutu nakon što je Joao Pedro doveo Cagliari u vodstvo poravnao na 1-1, da bi pet minuta prije odlaska na odmor iz neposredne blizine pospremio loptu u mrežu nakon prodora i asistencije Mhtarjana.

U 64. minuti Kalinić je odlično glavom spustio loptu u prostor za Kluiverta koji je potom pogodio za 3-1. Do kraja susreta je Pereiro u 75. smanjio...

19. travanj 2024 08:05