Strani nogometpaše mu liga

Nekadašnji igrač Hajduka se upisao u listu strijelaca: Palaversa svojim drugom pogotkom u belgijskom prvenstvu nije spasio Kortrijk

27. veljače 2021. - 23:53

Hrvatski veznjak, 20-godišnji Ante Palaversa, koji je prije dvije godine iz Hajduka prešao u Manchester City, bio je strijelac za Kortrijk u 1-2 (1-1) domaćem porazu od Waregema u susretu 28. kola belgijskog nogometnog prvenstva.

Palaversa je svojim drugim ovosezonskim golom doveo Kortrijk u vodstvo u 20. minuti, no samo tri minute potom Bruno je poravnao iz kaznenog udarca da bi tri boda gostima osigurao Chory golom u 65. minuti.

Palaversa je igrao do 60. minute za Kortrijk koji je 13. na ljestvici sa 36 bodova, dok je Waregem peti sa 43. Na vrhu je Club Brugge sa 63 boda, 15 više od drugog Antwerpena.

19. travanj 2024 04:58