Strani nogometfantastičan ritam

Napravili još jedan korak prema Premiershipu: Bilićev WBA produžio niz na šest susreta bez poraza

25. veljače 2020. - 23:05

Nogometaši West Bromwich Albiona, koje predvodi hrvatski stručnjak Slaven Bilić, napravili su još jedan korak bliže plasmanu u Premiership nakon što su u susretu 35. kola Championshipa na svom Hawthornsu pobijedili Preston North End sa 2-0.

Bilić je ovim rezultatom produžio niz bez poraza na šest susreta upisavši pritom pet pobjeda i remi.

WBA je sav posao obavio u prvom poluvremenu postigavši oba gola, a strijelci su bili Hal Robson-Kanu u 6. minuti, te Jake Livermore u 45. minuti. Hrvatski nogometaš Filip Krovinović odigrao je cijeli susret za domaćine.

Preston je od 64. minute igrao bez isključenog Darnella Fishera.

WBA sada vodi na ljestvici sa 69 bodova, sedam više od drugoplasiranog Leeds Uniteda koji ima i susret manje, dok Nottingham Forest na trećoj poziciji ima 5...

19. travanj 2024 10:24