Milanu pobjeda, Rebić zabio i izborio jedanaesterac, Rog ozlijeđen, Brozović asistirao

23. prosinca 2020. - 23:23

Nogometaši Milana okončat će 2020. godinu na prvom mjestu Serie A nakon što su u derbiju 14. kola pobijedili Lazio sa 3-2 golom Thea Hernandeza u drugoj minuti sudačke nadoknade, uz sjajnu predstavu Ante Rebića koji je zabio gol i izborio jedanaesterac.

Milan se ovom pobjedom vratio na prvo mjesto ispred gradskog suparnika Intera koji je u ranije odigranom susretu na gostovanju pobijedio Veronu sa 2-1.

Milan i Lazio su odigrali sjajnu predstavu. Domaćin je poveo 2-0, Lazio se vratio, da bi "Rossoneri" u sudačkoj nadoknadi stigli do važne pobjede.

Milan je poveo Rebićevima golom u 10. minuti. Calhonoglu je izveo korner, a Rebić s ruba peterca glavom pogodio donji desni kut. Hrvatskom napadaču bio je to ovosezonski prvijenac u Serie A u desetom nastupu. Sedam minuta kasnije domaćin ...

18. travanj 2024 22:03