Mario Pašalić povratak na travnjak okrunio pogotkom: no to Atalanti nije bilo dovoljno, Lazio je bio puno bolji i zasluženo slavio

31. siječnja 2021. - 17:40

Hrvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić povratak na travnjak nakon dužeg izbivanja zbog ozljede obilježio je pogotkom, no Atalanta je izgubila na svom terenu od Lazija sa 1-3 (0-1) u susretu 20. kola talijanskog nogometnog prvenstva.

Pašalić, koji je u igru ušao u 54. minuti, u 79. je minuti najbolje reagirao na loptu koja se odbila od vratnice nakon udarca Muriela i tako smanjio zaostatka svoje momčadi na 1-2. Pokazalo se kako to ipak nije bilo dovoljno za pozitivan rezultat sastava iz Bergama.

Lazio je poveo u samom otvaranju utakmice, Crnogorac Marušić sjajnim je udarcem sa više od 20 metara već u 3. minuti svladao Gollinija. Na 2-0 početjom nastavka povisio je Correa nakon što ga je asistencijom glavom u šansu gurnuo Immobile, da bi konačni rezultat postavio...

16. travanj 2024 22:35