Strani nogometpremiership

Manchester City svladao Leicester i učvrstio se na drugoj poziciji, Chelsea jači od Tottenhama

22. veljače 2020. - 20:44

Nogometaši Manchester Cityja učvrstili su se na drugoj poziciji engleskog prvenstva minimalnom 1-0 (0-0) pobjedom na gostovanju kod Leicester Cityja u susretu 27. kola.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Gabriel Jesus u 80. minuti na proigravanje Mahreza. Time je Brazilac ispravio Aguera kojemu je u 62. minuti vratar domaćih Schmeichel obranio kazneni udarac.

Drugi City sada ima 57 bodova, sedam više od trećeg Leicestera, ali čak 19 manje od vodećeg Liverpoola.

Ranije u subotu je Chelsea na svom Stamford Bridgeu svladao Tottenham Hotspur sa 2-1 (1-0). Chelsea je poveo 2-0 golovima Girouda (15) i Marcosa Alonsa (48), da bi na konačnih 2-1 nesretnim autogolom smanjio Ruediger (89-ag) u samoj završnici dvoboja. Hrvatski reprezentativni veznjak Mateo Kovačić odigrao je čitav...

23. travanj 2024 18:41