Strani nogometčetvrti ovosezonski

Luka Modrić zabio majstorski gol, Real ostao u utrci za titulu

14. svibnja 2021. - 00:05

Nogometaši Reala pobijedili su Granadu sa 4:1 u utakmici 36. kola španjolskog prvenstva.

Mrežu Granade na neugodnom gostovanju načeo je Luka Modrić u 17. minuti. Kapetan Vatrenih pravovremeno je utrčao u kazneni prostor Granade i iskoristio lijepo dodavanje Miguela Gutierreza, te udarcem s ruba peterca malo iskosa s lijeve strane zatresao mrežu Granade.

Modriću je to četvrti ovosezonski prvenstveni gol za Real u 33. nastupu. Prethodno je zabio posljednji put Elcheu u prosincu prošle godine.

Na 2:0 vodstvo Reala povisio je Rodrygo u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog dijela.

Nadu Granadi vratio je Molina u 71. smanjivši na 2:1, ali Real opet odlazi na sigurnu distancu i osigurava pobjedu golovima Odriozole i Benzeme u 75., odnosno 76. minuti.