Strani nogometnapeto prvenstvo

Lazio slavio na gostovanju i ponovno se primakao Juventusu na samo jedan bod

23. veljače 2020. - 16:01

Nogometaši Lazija primaknuli su se Juventusu ponovno na samo bod zaostatka na vrhu ljestvice talijanskog prvenstva 3-2 (1-0) pobjedom na gotovanju kod Genoe u susretu 25. kola.

Lazio je poveo već u 2. minuti odličnim solo-prodorom Marušića, a u nastavku su postignuta još četiri pogotka. Prvo je Immobile u 51. minuti preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora povisio na 2-0, da bi šest minuta potom Cassata sjajnim udarcem s više od 20 metara pogodio sam gornji lijevi kut nemoćnog Strakoshe za smanjenje na 2-1. No, Cataldi je iz slobodnog udarca u 71. minuti vratio Laziju prednost od dva gola da bi kapetan domaćih Criscito u 90. minuti iz kaznenog udarca smanjio na konačnih 3-2.

Drugi Lazio sada ima 59 bodova, jedan manje od vodećeg Juventusa koji je u subotu svladao SPAL sa...

19. travanj 2024 06:50