Strani nogomethladan tuš

Kobna sudačka nadoknada: navijači WBA na svom Hawthornsu već proslavljali pobjedu, a onda im je Cash isporučio račun

Piše SN
15. veljače 2020. - 16:51

U prvom subotnjem susretu 33. kola engleskog Championshipa momčad West Bromwich Albiona koju s klupe vodi negdašnji hrvatski izbornik Slaven Bilić na svom je Hawthornsu remizirala s Nottingham Forestom (2:2). Šteta za Bilića, budući da je domaćin vodio do ulaska u sudačku nadoknadu utakmice, prenose Sportske novosti

Tada je naime, Cash zabio pogodak za konačni rezultat. WBA je poveo golom Robinsona u 37. minuti, a i potkraj prvog dijela, točnije u 45. minuti WBA je primio pogodak. Tada je na 1:1 postavio Bartley autogolom.

U nastavku su momčadi također postigle po jedan pogodak, a u 65. minuti Bilićevi momci poveli su novim autogolom. Ovoga puta nesretni je strijelac pogotka u svoju mrežu bio Figueiredo.

Ovim remijem WBA je ostao na prvom mjestu sa 63 boda,...

20. travanj 2024 04:14