Strani nogometneobranjivo

Kakav potez hrvatskog playmakera: kad nitko u Realu ne može nešto napraviti, ukaže se Modrić i eurogolom okreće tijek susreta

Piše R.R.
21. listopada 2020. - 20:57

Štogod govorili o njemu, njegovim godinama, činjenica je da Luka Modrić još uvijek ima magiju u nogama. Njegova rješenja su fantastična, vidi uvijek potez ili dva više od protivnika, izbacuje svoje suigrače u idealne pozicije. Možda neće igrati pet utakmica zaredom po 90 minuta, ali je činjenica da je Zinedine Zidane miran dok je hrvatski playmaker u igri.

Dokazao je do Luka u dvoboju protiv Šahtara, početkom drugog poluvremena je kod vodstva od 3:0 za Ukrajince uzeo stvar u svoje ruke, oslobodio sebi prostor i onda s gotovo 25 metara skinuo paučinu u mreži gola gostiju. Nitko nije niti trepnuo, fantastičan potez.

Zbog prava prijenosa zgoditak možete pogledati ovdje.

20. travanj 2024 03:33