Juventus preokretom došao do pobjede u gradskom derbiju, Lazio slavio u Ceseni uz dva poništena zgoditka zbog zaleđa

5. prosinca 2020. - 20:31

Talijanski nogometni prvak Juventus u 10. je prvenstvenom kolu u gradskom derbiju svladao Torino sa 2-1 (0-1).

Torino je bio mnogo bolja momčad u prvom poluvremenu u kojem je stigao i do prednosti kada se N'Koulou (9) najbokje snašao u gužvi pred vratima Juventusa nakon kornera. No, pet minuta potom Zaza je promašio "zicer" za 2-0, da bi u završnici prvog dijela i atraktivan pokušaj Belottija prohujao preko grede.

U nastavku je Juventus preuzeo inicijativu, no nije i stvarao prilike, ali je u sam smiraj utakmice stigao do preokreta. Prvo je McKennie (77) poravnao na 1-1, da bi Bonucci (89) pogodio za važna tri boda "zebri", oba gola postignuta su glavom i to nakon odličnih ubačaja Cuadrada.

Juventus je s ova tri boda stigao na drugo mjesto ljestvice sa 20 bodova, tri manje uz utak...

25. travanj 2024 04:14