Strani nogometnaši u bundesligi

Jurčević: Što je za Bayern Lewandowski, to je za Hoffenheim Kramarić. I ostali su solidni

Piše Dražen Antolić/ SN
17. travnja 2023. - 22:48

Andrej Kramarić zabio je 112. gol otkako igra u Hoffenheimu i nije dopustio Bayernu pobjedu (1:1) u 28. kolu Bundeslige. Trener Bavaraca Thomas Tuchel guta gorke pilule, ali spašava ga Borussija Dortmund koja baca bodove na sve strane. Borna Sosa i njegov Stuttgart odigrali su doma s Crno-žutima 3:3, pogotkom duboko u sedmoj minuti sudačke nadoknade. Nakon što su gosti poveli u drugoj minuta arbitrovog vremena.

Bundesliga je napeta od vrha do dna. Davljenici koji se čupaju od ispadanja kroje sudbinu velikanima, a u tome Hrvati igraju značajnu ulogu. Bayern, u kojem Josip Stanišić nema status otkako je stigao novi trener, drži 59 bodova, a Borussia Dortmund 57. Oni su jedini pravi pretendenti na prvo mjesto... Poseban je rat na začelju, od 11. Kölna do 18. Herthe tuku se za svaki bod...

21. lipanj 2024 18:00