Strani nogometvelemajstor

Dosta mu je i manje minuta: Koeman počeo bez Messija, koji je ušao u nastavku i zabio dva gola

7. studenog 2020. - 20:24

Trener Barcelone Ronald Koeman izostavio je Lionela Messija iz početne postave u susretu 9. kola španjolskog prvenstva protiv Betisa, ali kada ga je uveo na početku drugog poluvremenu Messi je zabio dva pogotka za pobjedu 5-2.

Barca je povela golom Dembéléa u 22. minuti, a u 33. je mogla povećati prednost. No, Antoine Griezmann, koji nikako da se uklopi u igru Barce, nije iskoristio penal. Njegov udarac obranio je gostujući vratar.

Betis se vratio u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena pogotkom Antonia Sanabrije (45+2).

No, u drugom poluvremenu Barcelona se razgoropadila. Antoine Griezmann, koji u prvom dijelu nije zabio iz penala, uspio je zatresti mrežu u 49. minuti. Pola sata prije kraja susreta Betis ostaje sa igračem manje, jer je Aissa Mandi dobio crveni karton nakon što...

26. travanj 2024 01:52