Benzema promašio kazneni udarac i ostavio Real bez pobjede u susretu s Osasunom

2. listopada 2022. - 23:09

Po prvi puta ove sezone nogometaši madridskog Reala ostali su bez ligaške pobjede, u dvoboju 7. kola La Lige odigrali su u Madridu 1-1 protiv Osasune.

Nakon šest pobjeda u nizu uslijedio je za Real prvi remi te sada na vrhu ljestvice dva velika rivala, Real i Barcelona, imaju po 19 bodova. Osasuni je ovo bio prvi neodlučeni rezultat u sezoni, a ta je momčad na šestom mjestu ljestvice.

Madridska momčad je povela krajem prvog dijela, u 42. minuti je Vinicius Junior pogodio za 1-0. No, odmah na startu drugog dijela Osasuna je poništila prednost domaćina, a strijelac za 1-1 je bio Kike Garcia.

U 78. minuti se činilo kako je došao trenutak odluke. Gostujući igrač David Garcia je isključen, a Karim Benzema je dobio priliku s bijele točke vratiti prednost Realu. No, Benzema je...

20. travanj 2024 09:26