Strani nogometšpanjolska

Barcelona s četiri gola stigla do trećeg mjesta: izjednačili su se s madridskim Atleticom, ali dosta zaostaju za vodećim Real Madridom

13. ožujka 2022. - 23:08

Nogometaši Barcelone na svom su Camp Nou svladali Osasunu sa 4-0 (3-0) i skočili na treće mjesto prvenstvene ljestvice.

Za četvrtu uzastopnu prvenstvenu pobjedu Xavijeve momčadi prva dva pogotka postigao je Ferran Torres, prvog iz kaznenog udarca u 14. minuti, a drugog u 21. minuti na asistenciju Ousmanea Dembelea. Isti je igrač u 27. minuti bio asistent kod pogotka Pierre-Emericka Aubameyanga. Konačnih 4-0 postavio je Rici Puig u 75. minuti, tek dvije minute nakon što je zamijenio Pedrija.

U gostujućoj momčadi Ante Budimir nije bio u početnoj postavi, a priliku je dobio od 68. minute. No, njegova momčad je u ovoj utakmici bila ograničena na samo četiri udarca i uglavnom bila prisiljena braniti se.

Barcelona se sa 51 bodom izjednačila s Atletico Madridom i preskočila ga zah...

24. travanj 2024 22:36