Rukometliga za ostanak

Trogirani promašili samo tri udarca: Dalmatincima tek jedna pobjeda iz tri susreta

Piše Ivan Renić
27. ožujka 2023. - 21:46

Trogir – Rudar 36:31 (17:16)

Trogirski rukometaši vratili su se pobjedama nakon tri poraza u nizu. Na domaćem su parketu svladali Rudar i tako se popeli mjesto više u poretku. Nakon tijesnog prvog poluvremena kojeg su Trogirani dobili s golom razlike, u drugom su dodali gas i zabili čak 19 golova. Gosti su izjednačili u 40. minuti, no serijom 12:5 do kraja susreta, bodovi su ostali u Trogiru. Nevjerojatno efikasni bili su domaći. Čak šestorica njihovih igrača utakmicu su završili učinkom bez promašaja. Najbolji je na kraju bio stopostotni Radnić s osam pogodaka, Vulić je dodao šest, a Trivković i Piteša po pet.

Trogir: Lučin (2 obrane), Baković (1 obrana), Vranješ (1 obrana), Peran, Špika (1), Lucijan Drnasin, Radnić (8), Piteša (5), Luigi Drnasin, Tokić (3),...

25. travanj 2024 08:11