Rukometpremijer liga

Rukometaši Ribole Kaštela i Metković Mehanike stigli do novih pobjeda: Kaštelani preokrenuli u nastavku, Metkovci rutinski do slavlja

Piše Ivan Renić
3. listopada 2022. - 21:37

Rukometaši Ribole Kaštela nakon velike borbe došli su do druge pobjede u povratničkoj sezoni u Premijer ligi. Na Sokolani su s 27:25 (10:15) svladali Zamet. Bila je to utakmica s dva oprečna poluvremena Kaštelana. Dvoboj je bio u egalu sve do pred kraj prvog dijela, a onda su gosti zahvaljujući nizu pogrešaka domaćih zabili brzih pet pogodaka. Upalilo je to alarm u svlačionici. Ne znamo što je igračima rekao trener Bujas, ali što god da je – upalilo je. Kaštelani su se polako vraćali do 45. minute, a potom i prešli u vodstvo koje do kraja nisu ispuštali. Najbolji u redovima pobjednika bio je vratar Olić s čak 18 obrana, dok su Radina i Kovačević dodali po pet pogodaka.

Ribola Kaštela: Olić (18 obrana), Romić; Krešić (3), Milas (2), Radina (5), Milković (3),...

20. travanj 2024 08:52