Rukometsvjetsko prvenstvo

Razbudili se u nastavku utakmice: ‘Kauboji‘ na kraju ubilježili uvjerljivu pobjedu nad Bahreinom

23. siječnja 2023. - 20:00

Pobjedom nad Bahreinom 43:32 hrvatski rukometaši izborili su deveto mjesto na Svjetskom prvenstvu u Švedskoj i Poljskoj, što im vjerojatno donosi kvalifikacije za Olimpijske igre sljedeće godine u Parizu. Nadali su se u našoj reprezentaciji uvjerljivijoj pobjedi od 20-ak golova razlike, čime bi se, uz pobjedu Egipta nad Danskom, mogli ipak nadati četvrtfinalu, no loše su ušli u utakmicu i Bahrein je čak minimalno vodio do sredine prvog poluvremena.

Pred kraj prvih 30 minuta Hrvatska je došla do tri gola razlike, no na odmor se otišlo samo s plus jedan, i to nakon nekoliko dobrih obrana mladoga Kuzmanovića. U studiju RTL-a bijesan je bio Goran Šprem.

- Malo kad sam bio zabrinutiji nego sada. Bahrein nam je u jednom poluvremenu zabio 16 golova. Takav pristup smo imali i...

25. travanj 2024 13:52