Rukometrukometašice

Prvi poraz u sezoni: Sinjanke su rezultatski priključak držale prvi petnaest minuta

6. studenog 2020. - 19:57
Srđan Vrančić/Cropix

Prvi poraz u sezoni Sinj je morao potpisati u svom trećem nastupu, na domaćem terenu protiv Lokomotive. Rezultatski gledano, priključak je potrajao 15 minuta, nakon čega gošće ulaze u seriju i brzom tranzicijom, na koju domaće nisu imale odgovora, odlaze na nedostižnu prednost.

Sinj se u nastavku serijom 5-1 donekle približio, ali realno je bio daleko od bilo kakvog priključka. I sljedeće kolu Sinjanke imaju nemoguću misiju s obzirom na gostovanje u Koprivnici, nakon čega im slijedi serija odgođenih utakmica i tu će tek imati pravih prilika za nove bodove.

Semafor

Sinj - Lokomotiva 21:36 (9:21)

Sinj - GSD ivica Glavan Ićo. Suci: Nives Jakus (Marina), Stefano Rajković (Split)

Sinj: Ćosić-Dragan, A. Zorica, Draganić (3), Pletikosić, Majić (1), M. Zorica, Mažurin (1), Lj. Plazibat (2), Čović (1), Gudelj (8), Vugdelija (1 gol, 9 obrana), A. Plazibat, Mravak, Boban, Lovrić (4), Paštar.

Lokomotiva: Ivančok, P. Posavec (6), Kaselj (2), Šimara (1), Ćurić (2), Beličev (1 obrana), L. Kalaus (4), D. Kalaus (4), Japundža (5), Posavac, Bilandžić (4), Sedloska, Gavrić (1), Prkačin (3), Bešen (13 obrana).

Sedmerci: Sinj 3/8; Lokomotiva 2/3 Isključenja: Sinj 6 minuta; Lokomotiva 4 minute