RukometDobre vijesti

PPD Zagreb u gostima nakon drame pobijedio tvrdu Wislu Plock

15. prosinca 2022. - 23:06

Rukometaši PPD Zagreb pobijedili su u gostima poljsku Wislu Plock 30-26 (14-13), u utakmici desetog kola skupine A rukometne Lige prvaka.

Rukometaši PPD Zagreb odlično su otvorili utakmicu te su poveli 6-2. Cijelo prvo poluvrijeme hrvatski predstavnik je proveo u ugodnom vodstvu, no kako se bližio kraj prvog dijela tako su Poljaci spuštali zaostatak i na odmor se otišlo sa samo 14-13 za PPD Zagreb.

U nastavku se gotovo cijelo vrijeme vodila potpuno izjednačena borba. Igralo se pogodak za pogodak, a sedam minuta prije kraja PPD Zagreb je pobjegao na dva gola plus (25-23). Premda je PPD Zagreb u završnici nerijetko imao igrača manje održavao je ta dva gola prednosti, vodio je 26-24, 27-25 i 28-26 dvije minute prije kraja.

Minutu prije kraja vratar PPD Zagreb Dino Slavić sjajno je...

26. travanj 2024 22:31