RukometRUKOMET 2. HRL JUG

Makarani teškom mukom protiv Splićana s dna; Michael Lukin zabio za pobjedu 70 sekundi prije kraja

Piše Mladen Bagić
9. svibnja 2022. - 19:25

Nekompletni u Makarskoj bili su i jedni i drugi, Kingtrade i splitski Krilnik; domaći bez vratara Maslača i Brozovića. Do 40 minute susreta u makarskoj gradskoj dvorani imao je Kingtrade 3-5 golova prednosti, u 45. minuti već je bilo 26:28, a u 54. izjednačenje 30:30, da bi najbolji na terenu Michael Lukin zabio za pobjedu 70 sekundi prije kraja.

KINGTRADE – KRILNIK 32:31(21:16)

Gradska dvorana u Makarskoj. Gledatelja 30. Suci: Maloča i Srdanović (Solin).

Kingtrade: Mustapić 11(6), Jurjević, Lukač 1, Lukin 9, Glumac, Grbavac 1, N. Urlić 3, Rajčević, Lozo 2, Stakić 5, M. Urlić. Trener: Dino Mendeš.

Krilnik: Gluhan 3, Jelčić 7, Zelembaba 3, Serdarušić 6, Ercegović, Balić 3, Pervan 2, Pivčević 4, Kuvelj 3. Trener: Mate Balić.