Rukometpolovični učinak

Kingtrade pobijedio Mokošicu u gostima, Makaranke tijesno poražene u Vranjicu

Piše Mladen Bagić/Makaraska kronika
28. veljače 2022. - 16:12

Makarani su ozbiljno shvatili debitanta u ligi, koji je jesenas u Makarskoj zamalo pobijedio, a valjda ni danas ne znaju kako su izgubili utakmicu (15:16) u kojoj su vodili 59 minuta. Uglavnom, ovdje je bilo jasno tko je kvalitetniji, trener Dino Mendeš imao je prostora rasporediti minutažu i prvi put u sezoni da su se svi igrači u zapisniku, izuzev vratara Maslača, upisali u strijelce. Idući vikend Makarane očekuje gostovanje u Sinju kod Kamička, i dalje kandidata za prvaka bez obzira na visok poraz u opuzenskom derbiju.

Ne mogu pobijediti slabijeg, s favoritom za prvaka izgube na isteku utakmice. To i jest današnja Makarska, sastav koji bi morao biti po iskustvu i kvaliteti pri samom vrhu lige. Od prve do zadnje minute su bile ravnopravne s Vranjičankama, a rezultat je...

05. svibanj 2024 12:37