Kaštelani slavili u Trogiru, Mehanika u Metković nosi bodove iz Bjelovara

Piše Ivan Renić, Vilko Stojan
5. ožujka 2023. - 22:00

Trogir – Ribola Kaštela 25:27 (12:16)

Susjedski derbi opravdao je očekivanja prije svega zbog prepunih tribina i neizvjesnosti do samog kraja utakmice.Prvih deset minuta igralo se gol za gol, bez prednosti s jedne ili druge strane. Od 15. minute gosti su bili uspješniji pogotovo u napadu, pa se na odmor otišlo s lijepom prednošću Kaštelana. Prednost se počela topiti kada je na golu domaćih Baković zaustavio nekoliko pokušaja gostiju, a u napadu su Trogirani bili efikasni i na semaforu je u 41. minuti bilo 18:18. Zadnjih 15 minuta susreta gosti su ponovno uspjeli steći dva gola viška koje su uspjeli zadržati do samog kraja. Kod Kaštelana najefikasniji su bili Vujičević i Milas sa šest, odnosno pet pogodaka, dok Trogiranima nije pomoglo ni 10 Vulićevih golova.