RukometBilo je napeto

Festival sporta u Trogiru: hrabri domaćini u zadnjim sekundama izgubili veliku europsku utakmicu

Piše SPORT SD
25. studenog 2023. - 20:11

I dok vani dere bura, u sportskoj dvorani u Trogiru je gorjelo. U trećem kolu rukometnog EHF kupa u goste je stigao grčki Olympiacos. Ulaznice su razgrabljene brzinom svjetlosti, atmosfera je bila prava sportska.

I iako mnogi nisu davali Trogiru velike šanse, hrvatski predstavnici su se pokazali u odličnom svjetlu. Nisu odustali nakon lošeg starta, prva četiri gola zabili su gosti iz Grčke, ali već na poluvremenu samo je jedan gol razlike bio među momčadima.

Trogir je i vodio dobrim dijelom drugog poluvremena, izgledalo je da će upisati veliku pobjedu, ali su gosti na kraju slavili s 26:27. Uzvratna utakmica se igra u Ateni 2. prosinca.