OstaloLIGA ZA POPUNU

Torcida je napravila veliki korak prema prvoligaškom društvu: nakon pobjede nad Goricom ostalo je još samo i teoretski potvrditi plasman

8. svibnja 2022. - 14:33

Nakon domaćih slavlja u ogledima sa Šibenikom 1983 i Osijekom, Splićani su došli i do treće pobjede u nizu i s maksimalnih devet osvojenih bodova na korak su od povratka u elitni rang hrvatskog futsala, dok je Gorica na dnu sa samo jednim bodom. Već do poluvremena Torcida je riješila pitanje pobjednika, a domaćinu se nije isplatio rani rizik u kojem su napadima priključili i vratara. U nastavku su gosti rutinski susret priveli kraju.

U utakmici s mnoštvom preokreta Šibenčani su do vrijednog boda stigli povratkom u završnici susreta. Gol za konačnih 6:6 i bod gostiju zabio je Kosor u posljednjoj minuti susreta. Da nije bilo tog pogotka Osječani bi im nakon tri kola bježali velika četiri boda, a ovako su itekako žive nade Šibenika da će biti među dvije najbolje...

16. travanj 2024 19:38