Ostalofutsal

Studenti propustili Dinamo kroz šake, 10 sekundi prije kraja tresla se stativa

15. prosinca 2018. - 19:28

Jesenski je futsal prvak branitelj naslova Novo Vrijeme Apfel. Makarani su polusezonu zaokružili perfektno, pobjedom 7:0 u gostima kod Broda 035 uz tri gola Vlade Andrijaševića.

Premda na odmor odlaze s čak sedam bodova više od drugoplasiranog Vrgorca, Makarani su svjesni da ono pravo dolazi tek na zimu i proljeće kad se budu dijelili trofeji. Nema opuštanja.

Po tko zna koji put ove sezone Universitas je u završnim minutama ispustio pobjedu. Protiv Futsal Dinama „studenti“ su na Gripama vodili 1:0 golom Šuljića (26.), da bi Grcić u 38. minuti skinuo paučinu dotad nesavladivog Franka Bilića. Deset sekundi prije kraja domaći igrač Trivković uzdrmao je stativu.

Šteta. No sedmim mjestom na polusezoni nitko u AFCU-u nema pravo biti nezadovoljan. Svima su pokazali zube, imaju dru...

18. travanj 2024 10:47