Ostalodruga hnl

Solinjani prekinuli niz od osam poraza, Croatia ubilježila poraz kod Kustošije

Piše Miro Podrug, Toni Dobrinić/SN
23. studenog 2019. - 22:15

Solinjani su nakon osam uzastopnih poraza osjetili slast prvenstvene pobjede pod vodstvom novog kormilara Duje Tokića. U 31. minuti Solinjani dolaze u vodstvo. Prizemni ubačaj Šimunca se desne strane na prvu stativu a uklizao je branič Marin Magdić i ispred vratara Barešića skrenuo loptu u vlastitu mrežu, 1:0. U 71. minuti odlučen je pobjednik. Na desnom boku prekršajem je zaustavljen Miro Kovačić. Kapetan Duje Ninčević je iz slobodnog udarca pronašao natrčalog Marija Mornara koji glavom loptu šalje pod gredu, za 2:0.

Druga pobjeda u nizu nogometaša Kustošije, protiv Croatije koja je u Zagreb stigla nakon pet utakmica u nizu bez poraza. Domaći su sjajno otvorili utakmicu pa su već u 3. minuti došli u vodstvo. Sa 25 metara fantastičan pogodak zabio je Krešimir...

18. travanj 2024 09:35