Ostalofutsal

Povratnička Torcida na startu remizirala s Universitasom, pobjeda Omišana nad velikim rivalom, Osijek namučio prvaka

Piše Ivan Renić, Jakov Kovačević, Tonči Vlašić, Krešimir Gulin
3. listopada 2022. - 07:17

Vatrenim splitskim derbijem na Gripama počela je nova futsal sezona. Tijesna je bila mala dvorana.

Natiskali su se gledatelji na tribine, više od 500 ljudi htjelo je pogledati što nudi splitski futsal. Nakon velike borbe, Torcida i Universitas ipak su podijelili bodove, bilo je 1:1 (0:0). Očekivano, u prvom smo poluvremenu dobrim dijelom gledali ispitivanje snaga. Prije svega, nitko nije želio primiti prvi gol. Ulog je bio velik - napokon splitski derbi i “titula” najbolje momčad u gradu.

Po nekoliko prilika imale su obje momčadi. No, iskazali su se vratari. Nulom se tako otišlo na predah. U nastavku smo na prvu pravu priliku čekali do 27. minute. Torcidin Marić potegnuo je tada s desne strane i zatresao stativu. Samo minutu nakon okvir gola zatresao se i na drugoj strani,...

20. travanj 2024 10:33