Ostalofutsal

Nova pobjeda Universitasa, na Gripama su bili bolji od Uspinjače

Piše Darko Rapić
30. studenog 2020. - 10:51

Nogometaši AFC Universitasa slavili su u još jednoj domaćoj prvenstvenoj utakmici. Ovoga puta bili su bolji od Uspinjače Gimke rezultatom 3:1.

U 6. minuti gosti su imali dvije značajne kontre u kojima je Universitas spašavao “čisti gol”. Sredina prvog poluvremena ipak je protjecala u pritisku domaće ekipe, koji su uz nekoliko kvalitetnih napada agresivnim pristupom onemogućili Uspinjači bilo kakav razvoj igre. Tako je u 13. minuti sijevnula kontra koju je povukao Sučić, „biciklom“ se oslobodio obrambenog igrača i zabio iza leđa vratara Piplice.

Većinu prvog poluvremena igralo se tvrdo i borbeno, s malo šansi, a tako se nastavilo i u drugom. Domaćin je do kraja utakmice preko Tustonjića i Juretića zabio još dva pogotka, dok je Matan u posljednjim trenucima...

16. travanj 2024 15:54