Ostalo50. jubilarna

Kutiju šibica osvojila ekipa sastavljena od Mostaraca i Splićana, Josip Božinović proglašen najboljim igračem turnira

29. prosinca 2021. - 22:41

Ekipa Krešimir Keta Bandić osvojila je 50. izdanje malonogometnog turnira "Kutija šibica" nakon što je u finalu u dvorani 2 Doma sportova pobijedila Polikliniku Milojević sa 4-3 boljim izvođenjem sedmeraca nakon što je susret završio bez golova.

Za Polikliniku Milojević uglavnom su igrali igrači Futsal Dinama, dok se hercegovački sastav skupio se u čast prijatelja, bivšeg golmana Širokog, koji je iznenada preminuo u ožujku 2019. od zastoja srca u 24. godini.

Poliklinika je u prvom poluvremenu u dva navrata imala dvije minute igrača više, a tijekom susreta je tri puta gađala okvir gola, no nije uspjela svladati Marka Čolaka. U samoj završnici igrača više imala je i ekipa Krešimir Keta Bandić, no pogodaka nije bilo, pa je pitanje pobjednika razriješeno udarcima sa sedam metar...

01. svibanj 2024 19:35