Klara Andrijašević i Filip Bašković najbolji su sportaši Makarske za 2017. godinu

Piše Jakov Kovačević
1. ožujka 2018. - 09:40

U organizaciji Makarske zajednice športova upriličena je dodjela nagrada i priznanja najboljim sportašima, stručnim djelatnicima, klubovima i nadama za 2017. godinu.

Najboljom sportašicom proglašena je atletičarka Klara Andrijašević (Sveti Marko). Klara je u rujnu prošle godine osvojila duplu krunu na Prvenstvu Hrvatske za mlađe seniorke u utrkama na 1500 i 3000 m.

Također je i prvakinja Hrvatske u cestovnom trčanju za juniorke te srebrena u krosu. Uz to je bila i sudionica Olimpijskih igara za mlade koje su održane u mađarskom Gyor gdje je zauzela 6. mjesto u utrci na 1500 m.

Najuspješniji sportaš u prošloj godini bio je malonogometaš Filip Bašković iz Novo Vrijeme Apfela. Pored odličnih obrana koje su klubu donijele visok plasman u futsal prvenstvu, Bašković je...

23. travanj 2024 17:13